LESHOJ BANESEN 2 DHOMSHE ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: bajram 23 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi korridor banjo ballkon dhe nje shpajz .
banesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen.
qmimi 200 euro.
per me shum info kon. ne nr 044 745 025'
vetem per familjare ose qift.studenta jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim