LESHOJ BANESEN ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT 89.M2

Shitet nga: ENVERI 15 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen e spitalit afer qellsit banesa eshte e mobiluar komplet me mobile moderrne te reje banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin shpajz ballkon banjo dhe garazh te mbrendshem banesa eshte ne katin e par leshohet per afat ma te gjat mbi tre vite dhe kerkoj qiragji serioz sepse banesa eshte e re dhe me mobile te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim