LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: Andi 06 Shk 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera. Banes gjindet ne qender te qytetit afer sllovenia sportit mrapa "hotel siriusit", Banesa eshte e mobiluar komplet. Banesa posedon dhomen e gjumit, dhomen e dites, banjon, kuzhinen dhe ballkonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim