LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: Byli 07 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet urgjent banesa me qera ne Qender te Prishtines. Banesa eshte ne katin e 4. Banesa gjendet ne Sheshin Zahir Pajaziti. Banesa ka dhomen e fjetjes ,dhomen e ndejes,kuzhinen,ballkonin dhe koridorin. Eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar per banim. Ka nxemje qendrore .Banesa mund te leshohet edhe per zyre nese paguhet per nje kohe me te gjate E gjith pamja e baneses eshte kah Sheshi Zahir Pajaziti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim