LESHOJ BANESEN ME QIRA NE TOPHANE

Shitet nga: Endrit 17 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen tophane, banesa eshte ne katin 6,
lifti gjithmone funksional, banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, salloni,kuzhina, dhe ballkoni
Banesa eshte e mobiluar, uje dhe rryme 24h.

Per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim