LESHOJ BANESEN ME QIRA NE ULPIANE

Shitet nga: ari 12 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE GJINDET PERBALL BENAFIT NE ULPIAN
BANESE KA DHOM KUZHIN BANJO DHE KORIDOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim