LESHOJ BANESEN-ZYRET ME QIRA NE QENDER

Shitet nga: Banesa Qender 09 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen/zyre me qira ne qender te Prishtines (perball restoran Pishat) kati 4. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka 3 dhoma, ballkonin, kuzhinen, banjon dhe paradhomen. Banesa eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarie dhe ne gjendje te shkelqyer. Cmimi 400 EUR (i diskutushem/varet prej kohezgjatesise)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim