LESHOJ GARSONIERE ME QERA TE BIBLIOTEKA

Shitet nga: milot 23 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA (GARSONIERA) ME QERA NE AKTASH 1 PERBALLE INEREMINEX-IT DHE BIBLIOTEKES KOMBETARE. BANESA ESHTE NE KATIN E TRETE DHE KA PARADHOME, DHOMA E MADHE ME TREPEZARI, KUZHINA NDARAS ME DYER DHE BANJO. SHUME E PERSHATASHME PER FAMILJARE APO STUDENTA.
CMIMI ESHTE 170 EURO.
MILOTI +37744 610 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim