LESHOJ GASONJERKEN ME QIRA NE DARDANI TE RRETHI ..

Shitet nga: Naim 10 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA KA NJI DHOME DHE BANJIN E NJI BALLKON ESHTE NE KATIN E III DARDANI TE RRETHI ,LESHOHET PER KOHE TE GJATE PER QIFTE E STUDENTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim