LESHOJ ME QERA BANESEN 2 DHOMSHE TE ULPIANA

Shitet nga: Ismaili 28 Krr 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   430 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
BANESEN 2 DHOMSHE ME QERA ULPIANE (MOZARTI) 210 EURO
Leshoj me qera banesen dy dhomeshe ne Ulpiane te Mozarti (poshte shkolles fillore Hasan Prishtina –afer rest. Mozarti ).Banesa leshohet me qera nga data 1 GUSHTI .
Banesa ndodhet ne katin e IV dhe perbehet nga dhoma e dites ,dhoma e gjumit ,kuzhina dhe banjo.
Dhoma e gjumit eshte e mobiluar me shtrate dyshe dhe komodine dhe ormanin me madhesi te pershtatshme .
Dhoma e dites gjithashtu eshte e mobiluar me kompletin 3,2,1 dhe me pisjet percjellese .
Koridori ku ndodhet edhe tavolina e punes
Guzhina eshte e veqante me paisjet percjellese
Banesa ka makinen e larjes se rrobave,frigorifer,shporetin elektrik.
Banjo eshte e pajisur me strukturen e nevojshme.
Banesa ka dere te blinduar dhe internet e kabllovik.
Banesa ka nxemje qendrore.
Lokacioni i baneses posedone qetesi te plote per jete te qete dhe komode.
Banesa leshohet me qera per kohe te gjate dhe nese behet prapagesa per 6 muaj apo edhe me shume cmimi i baneses per cera mund te jete edhe me i lire.

Te gjitha informacionet e nevojshme mund ti mirrni direkt
Qeraja mujore 210 euro
nese pagesa behet per 6 muaj qeraja 190 euro ne muaj
nese pagesa behet per 1 vit qeraja mujore 180 euro ne muaj
Banesa leshohet me qera posaqerisht per familjare apo studente femra por nuk leshohet me qera per student meshkuj.
TE GJITHA INFORMACIONET NE NUMRIN E TEL 044 633 882
OSE VIBER NE NUMRIN 00387 66 846434
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim