LESHOJ ME QERA BANESEN NE QENDER TE STACIONI POL

Shitet nga: M.M Prishtina 31 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QERA NE QENDER TE STACIONI POLICOR 92
BANESA KA SALLON+KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, 2 BALLKONE
BANESA ESHTE E RENOVUAR KOMPLET DHE MOBILOHET SIPAS NEVOJES
BANESA ESHTE NE KATIN E 3-te

ESHTE SHUM E PERSHTATSHME EDHE PER ZYRE PO ASHTU EDHE PER BANIM
QMIMI 300EURO I DISKUTUESHEM
TEL: 044/799-348
045/413-633
049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim