LESHOJ ME QERA BANESEN PER LOKAL-KATI PERDHESE- ..

Shitet nga: Ahmet 25 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera Banesen e cila gjendet ne Ulpiane , perballe gjykates themelore, eshte renovuar teresisht dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Banese gjendet ne katin perdhes dhe eshte shume e pershtatshme per lokal, p.sh zyre te ndryshme , frizere, ordinance etj.

Banesa posedon :
Dhome te madhe
Nje dhome tjeter me kuzhine
Shpajzin
Banjo me Wc
koridorin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim