LESHOJ ME QERA BANESEN PER ZYRE 100m2, KATI 1

Shitet nga: Miftar 31 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr.Agim Ramadani
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA E CILA GJINDET PERBALLE FAKULTETIT TE EDUKIMIT, rr.Agim Ramadani
KATI 1, KA 4 HAPSIRA, 1 KUZHINE, 1 BANJO, 2 BALLKONE
ESHTE SHUM E PERSHTATSHME PER: AVOKAT, PERMBARUES PRIVAT, NOTER/E, ATELE, DHE SHUM E SHUM VEPRIMTARI TE TJERA.
KA PAMJE KA LINDJA, PERENDIMI DHE JUGU.
QMIMI SIPAS MARRVESHJES.
TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim