LESHOJE BANESEN ME Mati ! te ingjenjernigu kATI ..

Shitet nga: Verdi 10 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA ESHTE NE RRUGEN B AFER OBEJKTIT TE INGJINJERIGUT KATI III KA DY DHOMA DHE SALLON ME KUZHINE ME MOBILE TE REJA ,LESHOHET PER FAMILJARE PER KOHE TE GJATE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim