LESHOJE ME QIRA NJE KATE TE SHTEPIES

Shitet nga: Zenel Cakolli 14 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet nje kate i Shtepise me Qira

I cili Perbehe Nga: 3 Dhoma Gjumi
Kuzhina me Sallon
Shpajzi
SI dhe ka Oborre


Te intersuarit te Lajmrohen ne numrine e Tel: 049/ 650 395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim