LINA Banesa 95m2 Kati III L. Mat 1 25/16B-PR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 28 Maj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e cila ka 95,4m2 në katin e III.Banesa .është në objektin e SHPK"NDERIMI" te Lagjja MATI 1-Prishtine.
Banesa është duke u ndërtuar me standardet më të mira bashkohore.
Renditja e banesës:dy dhom gjumi ,qëndrimin ditorë+kuzhina,depo, banjo,terasë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
h_rizani@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim