LINA Banesa 96 m2 K II në Lagjen e Spita.30/16B-PR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 28 Maj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet:Banesa
Kuadraturë:96 m2
Kati:II
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+b,dy terasa
Afati i dorzimit:qershor/2015
Adresa:Lagjja e Spitalit(350 m larg rrethit te Rr B)

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim