LINA-GARSONJERKA 26.5m2,K-II-të ,DURRËS 114/16B

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 04 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 27 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Apartamenti i cili ka 26.5 m2 dhe gjendet në katin e II në Durrës.Apartamenti është i gatshëm por i pa mobiluar.Gjendet te Rrota Kuqe në krahun e majtë në hyrje të qytetit .
Është pronë e kosovarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim