LINA Ipet me Qera Banesa 65m2,K I Sh. BClin 26/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 28 Maj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Ipet Banesa me qera
Kuadrature; 65m2
Kati; -I-
Organizimi i mbrendshem;sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,wc,terase
Adresa; Bill Clinton te Stacioni i Policise-PrishtineNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim