LINA-Shiten Banesat 63m2,K- III,L.Spitalit 10/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSINO''LINA'' 04 Maj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten; Banesa në Lagjen e Spitalit-Mati1
Kuadraturë; 63,27m2
Kati; III
Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhoma gjumi,wc+banjo,terasë


Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim