LINA-Shitet Banesa 142m2,K-I në Kalabri 01/16B-PR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 17 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 142 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet dhe ipet me qera: Banesa te Rrethi në Kalabri
Kuadraturë;142m2
Kati; I
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma gjumi,dy wc+banjo,terasë.
Banesa është shumë e përshtatëshme për zyre dhe poashtu është e paisur me inventarë shumë të mirë.Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe
044/172-626
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim