LINA-Shitet Banesa 52m2,K-I në Rr,M. Fejza 24/16B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 28 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Muharem Fejza
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet: Banesa në Rr.Muharem Fejza
Kuadraturë; 52m2(1+1)
Kati; I
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhoma gjumi,wc+banjo,terasë.
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në RregullëNdërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe
044/172-626
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim