LINA-Shitet banesa 55m2 kati I Breg Diellit 49/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg Diellit
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet: Banesa
Kuadraturë: 55m2
Kati:-I-rë
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhome fjetje,wc+b dhe terasë.
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Adresa:Breg Diellit -Pr

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim