LINA Shitet dhe Ipet me qera Banesa 58m2. 09/16B-

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" 04 Maj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: L.spitalit
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet; Banesa
Kuadraturë; 58m2
Kati; -VI-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë
Lokacioni;Lagjja e Spitalit-Royal

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina

te:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim