LOKAL ME QIRA MATI1 te rruga B 500m2

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 18 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ LOKALIN ME QERA TE MATI 1


• Mati 1 tek rruga B
• Lokal
• 500m2
• 3 wc


Çmimi 1500

Lëshoj lokalin me qera ne lagjen mati 1 ne rrugën B ne kompleksin banesor te Limi Project lokali ka nje madhësi prej 500m2 ka je pamje shume te mire është i përshtatëm për depo ose market lokali e ka pamjen nga rruga B si dhe rruga Enver Maloku.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”

#tel 045 688 151 #whatsapp

e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
web: www.patundshmeria.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim