LOKALI me QIRA te shkolla SAMI FRASHERI

Shitet nga: Zymeri 31 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr.ilaz agushi
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet ne rr. Ilaz agushi afer shkolles fillore sami frasheri dhe ka dy nivele(katë)
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim