Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FITORJA 25 Shk 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira 55m2, e cila ndodhet tek Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se. Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe nje ballkon. Banesa ka rezervuar te ujit dhe ngrohje qendrore gjithashtu.
Gjindet ne katin e 10, ka lift I cili eshte ne gjendje te rregullt. Banesa eshte me nxemje qendrore me rryme.
Cmimi eshte 200 euro/muaj + shpenzimet e qiramarresit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim