Lagja e spitalit afer Viva Fresh

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

96 760 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne lagjen e spitalit afer Viva Fresh ne ndertese me standarde te larta te ndertimit dhe me garazhim e hapsire te mjaftueshme publike dhe me arkitekture te bukur e moderne
E gatshme per mobilim dhe vendosje

Kati i VII-te
Me mundesi te garazhimit nentokesor,
Ndertesa ka lift te madh qe punon pa nderprerje
Ka korridore dhe shkalle te gjera te plaqnifikuara mire
Ka Ka oborr dhe gjelbrim per parkim te pwrkohshem
Distancat nga ndertesat tjera jane te medha dhe banoret nuk pengohen nga afersia e ndertesave tjera

118m2 (sallon me kuzhine, banjo, dy dhoma te fjetjes, ballkon i madh. Nxemje autonome me rryme dhe me mundesi per kyqje ne rrjetin e qytetit)


Çmimi eshte 96760 euro (820 euro per m2)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim