Lagjen Arberia Kompleksi i Banesave te "Tregtise"

Shitet nga: Personi Kontaktue 15 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira banesa 60 m2 e sapondertuar dhe teresisht e mobiluar, gjendet perballe ICO-se ne lagjen Arberia Kompleksi i Banesave te "Tregtise", eshte ne katin e I-re dhe posedon: 1 dhome te dites, 1 dhome te fjetjes, kuzhine, banjo, nxemje qendrore, ballkon,


Qmimi fillestar eshte 350 Euro,


Te peshku i art ID e produktit :66015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim