Lakrishte shitet banesa 65m2 - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lakrishte, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 65m2, ne katin e XIV, me nxehje qendrore dhe 2 ballkone. Banesa eshte e rinovuar ne teresi. Çmimi: 65.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 49
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim