Lesdhohet banesa me qira ne Aktash I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 31 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Aktash I
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2.5 dhomeshe e mobiluar ne Aktash I afer ish restaurant Rugova me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka qendrimin ditor me kuzhine, 2 dhoma gjumi,banjon,ballkonin dhe korridorin.Banesa leshohet vetem per familjarë.Çmimi:300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim