Leshohe me qira banesa e re dhe e mobiluar ne la..

Shitet nga: Shkumbin Abazi 08 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
* Landlords also speak English *
Banesa, qe ndodhet ne lagjen Arberia afer Komunes se Re, leshohet me qira.
Ajo ndodhet tek hyrja A4, kati 5 dhe numri i apartmentit eshte 26.
Banesa eshte tereisht e re dhe e mobilur.
Ajo ka 2 dhoma, sallon me kuzhine, 2 banjo, nje shpajz dhe ballkon.
Banesa gjithashtu ka garazhde.

Nr. kontaktues:
045 575 542
049 884822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim