Leshohet banesa me qera

Shitet nga: ismet 26 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera
banesa posedon nje dhome dite kuzhine dhe banjo e kompletuar

gjindet afer zyres hungareze ne lagjen Arberia 2

kontakit +37744168260
+38649789333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim