Leshohet Banesa me Qera ne Qender

Shitet nga: Metropoli 07 Maj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Lshohet banesa ne qender.Banesa gjindet ne Rrugen Agim Ramadani kati -9.lifti punon 24 ore.edhe hapja e dyrve eshte me kartel.siguria nivel.per qdo informat shtes thirni ne nr.049-864-636.ose 044261915.Shihet Objekti Paraprakisht ku mund te orjentoheni dhe ta kuptoni ne baz te fotoos se ku gjindet Banesa.

Cmimi :170 E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim