Leshohet Banesa me Qera ne Ulpiane

Shitet nga: Florian 18 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian afer Albi Market , kati perdhese , banesa eshte 45 m2 , perbehet prej 2 dhoma , korridorin dhe banjo .. eshte e pershtatshme per banim , zyre ose Ordinance . Qmimi i fundit 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim