Leshohet Banesa me Qera ne Ulpiane

Shitet nga: Florian 19 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne ulpian , eshte ne katin perdhes , banesa eshte 45 m2 , banesa ka 2 dhoma , banjo dhe korridor .. banesa eshte e pershtatshme per banim , ordinance ose zyre ...

kontakti edhe ne viber : +37744824238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim