Leshohet Banesa me Qira afer Shkolles "Sami Fras..

Shitet nga: M1 Agjencion 29 Maj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa në rrugen Hagji Zeka te "Sami Frasheri", kati i III, banesa posedon 3 dhoma të fjetjes, sallonin me kuzhin, koridorin, 2 banjo dhe një ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi 300euro i diskutushem

Agjencioni "M1"

Tel.045 999986
044 445 803
049 643 293
Facebook: Agjencioni M1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim