Leshohet Banesa me Qira ne Qafë "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 29 Maj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qafë, afer shkolles "Meto Bajraktari" kati i I-rë, banesa posedon sollon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe një ballkon e mobiluar komplet.
Çmimi: 280euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim