Leshohet Banesa me Qira ne lagjen e Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 22 Maj 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, kati i III-të, banesa posedon sollon me kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe një ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 200 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim