Leshohet Banesa me Qira te Qendra Tregtare Bregu..

Shitet nga: arben 04 Shk 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira, te Bregu i Diellit afer Qendres Tregtare dhe shkolles fillore Ismail Qemali. Banesa eshte e mobiluar. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhinen ndaras. Cmimi eshte 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim