Leshohet Banesa me Qira

Shitet nga: Pronari 28 Maj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mbrapa teatrit ne rrugen "Shaban Polluzha" me saktesisht mbrapa TEB bankes. Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo dhe shpajz.
Per me shum info na kontaktoni ne Nr. +37744924444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim