Leshohet Banesa me qera ne Matin 1

Shitet nga: Isuf 22 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira ne lagjen Mati 1 kompleksi banesor "Hoxha" kati 1 Banesa posedon 2 dhoma gjumi sallon, kuzhin si dhe ballkon ne anen perendimore. Banesa është e pa mobiluar mirpo ne rast kerkese per mobilim mundë të pergaditet shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim