Leshohet Banesa me qera

Shitet nga: Fadil 05 Shk 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne laxhen e spitalit (mati 1) afer CHELESA POINT banesa gjendet ne katin e 3-te e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ajo posedon 2 dhoma gjumi , sallon dhe kuzhine , nje shpajz dy ballkona ,banjon dhe koridorink, ka edhe ngrohje qendrore .banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet meniher ne rrugen kryesore , ka afer autobisun ,QKMF, POSTA etje . per info me te hollsishme tel 044240254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim