Leshohet Banesa me qira afer Pallatit te Drejtes..

Shitet nga: Senad Krasniqi 11 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer Pallatit te Drejtesisë,banesa ka 80m2. Banesa posedon dy dhoma te gjumit,banjo,sallon me kuzhine,terrase si dhe parking privat.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim