Leshohet Banesa me qira

Shitet nga: Visari 06 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Arberia (dragodan) afer Komunes se re.

Banesa posedon 1 dhome gjumi, 1 dhome e dites, kuzhina dhe banjo.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim