Leshohet Banesa-shtepija me Qira

Shitet nga: Besart 13 Dhj 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa-Shtepija me qira.Gjindet afer Toni Market tek Shkolla Teknike.Eshte e kompletuar me mobile.Ka nje sallon te madh, dhom te fjejtes dhe kuzhina.

049339977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim