Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Pejton. ..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Pejton.
Banesa eshte ne katin e gjashte ka lift ne funksion, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 600euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim