Leshohet banesa 100m2 me qira per zyre ne rr."Ga..

Shitet nga: Agjensioni "Omega" www.omega-ks.com 25 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne "Ulpiane" ne katin perdhese , banesa ka siperfaqe prej 50m2 ,ka kete renditje: dhome dite me kuzhine ,nje dhome gjumi ,banjo. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 65000 euro , ne kete cmimi eshte i perfshire edhe bodrumi prej 70m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim