Leshohet banesa 110m2 me qira te Parku i Qytetit..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 110m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit banjo dhe terase me pamje nga parku.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim