Leshohet banesa 112m2 me qira ne Lagjen e Spital..

Shitet nga: Visari 14 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 112m2 me qira ne Lagjen e Spitalit.
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe dy terasa me pamje shume te mire.
Te gjitha jane afer si qerdhje e femive, marketet, si dhe autobusi 3A qarkullon gjdo 15 minuta.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 320 euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim